Search for content in message boards

Bevelanders or Beaverlanders in Goes, Holland

Replies: 5

Re: Pieter Bevelander

Posted: 1371906745000
Classification: Query
Hallo Tom,

We hebben elkaar eerder gemaild, maar ik ben jouw reactie jammer genoeg kwijtgeraakt. Ik zit nog steeds met hetzelfde vraagstuk over de geboorteplaats van Jacob Jansz. Bevelander. Op 2 december 1662 staat in zijn testament dat hij wonende is onder Wissekerke. Hierin doet hij een schenking aan de armen van Wissekerke. Het testament is opgesteld door Corn. Lopsse (volgens mij een notaris uit Goes) Hoe komt hij anders zo'n eind uit de buurt van het eiland Tholen?

Alvast bedankt voor je reactie.

Grt.

Chris
SubjectAuthorDate Posted
Herbert //flower 935755200000 
Tom Nuyten 938347200000 
Tom Nuyten 938433600000 
NALORB 1077336168000 
ChrisBeveland... 1338883374000 
ChrisBeveland... 1371906745000 
per page

Find a board about a specific topic