Search for content in message boards

Bevelanders or Beaverlanders in Goes, Holland

Replies: 5

Re: Pieter Bevelander

Posted: 1338883374000
Classification: Query
Hallo Tom,

Wat is jouw bron voor de geboorteplaats (Nieuwerkerk) van Jacob Jansz Bevelander? Ik heb andere informatie namelijk

Met vriendelijke groeten,

Chris Bevelander
Heinkenszand
SubjectAuthorDate Posted
Herbert //flower 935755200000 
Tom Nuyten 938347200000 
Tom Nuyten 938433600000 
NALORB 1077336168000 
ChrisBeveland... 1338883374000 
ChrisBeveland... 1371906745000 
per page

Find a board about a specific topic