Search for content in message boards

van PELT

Replies: 15

PENNING

A. de Penning (View posts)
Posted: 901454400000
Classification: Query
De genealogie van de fam. de Penning van af heden t/m 1716 met zekerheid.
Ook de fam. van horssen is gedeeltelijk mee ge nomen
SubjectAuthorDate Posted
Hazel Bentley 897480000000 
A. de Penning 901454400000 
Derek Penning 927720000000 
S.Batt Penning 968414400000 
S.Batt Penning 970228800000 
Derek Penning 970488000000 
Pam Walton 1013077877000 
Pam Walton 1013092142000 
brambryan 1038765284000 
brambryan 1095424270000 
per page

Find a board about a specific topic